Simpson ATR3/4X24HDG ATR 3/4 in. x 24 in. Hot-Dip Galvanized All-Thread Rod
MPN: ATR3/4X24HDG
Barcode: 707392108504
Availability : In Stock Pre order Out of stock
Type: Other
Other
Add to Wishlist
Minimum order quantity is .
Maximum order quantity is .
The product can be bought in quantity increments of .
left in stock.
Simpson Strong-Tie ATR3/4X24HDG All-Thread Rod
Key Features:
Specifications
Simpson Strong-Tie ATR3/4X24HDG
•Cut to length for convenience
•Fully threaded
•Diameter: 3/4 in.
•Length: 24 in.
•UNC Class 2A or 1A thread specifications