Simpson Strong-Tie ATR7/8X48 ALL THREAD ROD 7/8 X 48IN
MPN: ATR7/8X48
Barcode: 044315074301
Availability : In Stock Pre order Out of stock
Add to Wishlist
Minimum order quantity is .
Maximum order quantity is .
The product can be bought in quantity increments of .
left in stock.
Key Features:
Specifications
Simpson Strong-Tie ATR7/8X48
•Cut to length for convenience
•Fully threaded
•Diameter: 7/8 in.
•Length: 48 in.
•Uncoated black steel
•UNC Class 2A or 1A thread specifications